slide

Marcipánové figurky

Již od roku 1999 vyrábíme marcipánové figurky z kvalitního marcipánu s obsahem mandlí 36 %. Z tohoto marcipánu se skvělou přirozeně mandlovou chutí ručně formujeme a modelujeme marcipánové figurky k jakékoliv příležitosti. Při výrobě marcipánových figurek používáme barviva, která mohou nepříznivě ovlivnit vlastnosti a chuť. Figurky z marcipánu bez dalších přidaných ingrediencí rozhodně mohou mlsat i děti. V našem sortimentu najdete marcipánové figurky ke všem možným příležitostem (svatba, narozeniny, ozdoba i mlsání). 

Kde si naše figurky z marcipánu můžete koupit?

Prodej marcipánových figurek realizujeme online přes e-shop. Marcipánové figurky jsou ochráněny hygienickým obalem. Marcipánové figurky na dort dokážeme expedovat obratem, neboť máme rozsáhlé skladové zásoby. Marcipánové figurky dodáváme již od jednoho kusu. Figurky jsou díky modelaci z pravé marcipánové hmoty dlouho čerstvé, mají vynikající vlastnosti, a především mají skvělou chuť.

Naše figurky pro velkoodběratele i jednotlivce

Marcipánové figurky a ostatní marcipánové ozdoby jsou určeny pro profesionální cukráře, pekárny, potravinářské provozy, výrobny dortů, kde je kladen důraz na vysokou kvalitu marcipánu s ohledem na prvotřídní chuť a výdrž produktu. Kde je důležité, aby marcipánové figurky byly pečlivě vymodelovány do posledního detailu, skvěle barevně zpracovány a přitom měly co nejvíce unifikovanou podobu. Stejně tak však mohou tyto marcipánové ozdoby a figurky sloužit domácím hospodyňkám k ozdobení jejich dortů nebo je jako mlsek pro kohokoliv, kdo má rád jedinečnou chuť pravého marcipánu. 

Navštívit eshop

Ukázka naší produkce figurek z marcipánu

Celý sortiment najdete v našem eshopu. Nebo si můžete nechat vytvořit figurky na zakázku. 

Copyright © 2020 frischmann-marcipan.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign